Landrover Servisi

Land Rover Teknik Servis’te Proshop Güvencesi

Land Rover’ınızın herhangi bir sorun olmasa bile kural gereği her yıl düzenli olarak bakımlarını yaptırmak zorundasınız. Bu noktada kendinize ve Land Rover’ınıza tek bir adres seçmeniz, hem sizin teslim ettiğiniz elleri tanımanızı hem de Land Rover’ınızın doğru ellerde olduğunu bilmenizi sağlayacaktır. Proshop, size Land Rover’ınızın doğru ellerde olduğunun garantisini vermektedir. Sahip olduğu uzman kadrosu ile aracınızı A’dan Z’ye kadar tanıyan firmamız, araç bakım işlemleri konusunda en doğru şekilde hareket edecek ve onarım işlerinizi de sorunsuz bir şekilde yerine getirecektir.

Landrover Adına Herşey

Land Rover Servis

Söz konusu arabanız olduğunda gelişmiş ve işinin ehli kadrosuyla kendisini ön plana çıkarabilen Proshop şirketimiz, aracınızın problemi ve bakımıyla yakından ilgilenir. Land Rover’ınız için Ankara’da Land Rover servis ekibi arıyorsanız, size bu anlamda en iyi hizmeti verebilecek uzman ekibimiz Proshop’ta sizleri beklemektedir.

Land Rover Teknik Özellikleri

Land Rover, jeep modellerinden söz edildiğinde akla ilk gelen ve en çok tercih edilen markalardan birisidir. Land Rover bünyesinde yer alan pek çok Range Rover modeli vardır ve Türkiye’de bu araçlarınız için size Land Rover servis hizmeti veren yerler yardımıyla, aracınızın gerekli bakım ve tamirat işlerini yaptırabilirsiniz. Her Range Rover aracı, kendi içerisinde belli başlı özellikleri barındırmaktadır. Araca doğru müdahalenin yapılabilmesi için, Land Rover araçlarınızın dilinden anlayan birilerinin olaya müdahale etmesi gerekir. Land Rover’ınızın parçalarının orijinal parçalar olduğundan emin olmak ve güvenilir ellere teslim etmeniz için, Ankara’daki servis adresiniz Proshop.

Arıza Tespiti

Arıza Analizi ve Tespiti

Periyodik Bakımlar

Rutin ve Düzenli Bakımlar

Kontroller

Arıza Sonrası Kontroller

Ağır Bakımlar

Şanzuman ve Motor Bakımları

Land Rover’ım İçin Neden Proshop’u Tercih Etmeliyim?

20 Yıllık Tecrübe

Uzun yıllardır bu işi severek yapıyoruz. Tecrübemizi teknoloji ile birleştirip size en iyi hizmeti sunuyoruz.

Kaliteli İşçilik

Hizmetlerimizi sunarken en iyi cihazları ve en iyi teknolojileri kullanarak sizlere en iyi işçiliği sunuyoruz.

Orjinal Yedek Parça

Araçlarınız için daima en kaliteli ve orjinal yedek parçaları kullanıyoruz.

Uzman Kadro

Kurum kültürünü benimsemiş alanında uzmanlaşmış en yetkin personeller ile çalışıyoruz.

Uygun Fiyat

Uygun fiyat ile servis hizmeti almak herkesin arzuladığı bir durumdur. Proshop'ta her zaman en uygun fiyat garantisi vardır.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Mutlak müşteri memnuniyeti için tamamen müşteri odaklı çözümler sunuyoruz.

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Servis Hizmeti

Land Rover Servis hizmeti için Ankara’daki adreslerinizden biri olan Proshop’u, neden tercih etmeliyim diye soruyorsanız, ilk olarak uzman kadromuzla ön plana çıktığımızı söyleyebiliriz. Bununla birlikte, teknolojinin ilerlemesiyle doğru orantılı hareket ederek, Land Rover bakım onarım işlerinizde en ileri teknolojik aletlerden faydalandığımızdan emin olabilirsiniz. Buna bağlı olarak size en iyi hizmeti sunmak ve aracınızı size ilk kez binecekmişsiniz gibi teslim etmek, en çok dikkat ettiğimiz noktalardan birisidir. Land Rover servisimiz, aracınız için tercih ettiğiniz tüm işlemleriniz size uygun fiyatlar sunarak, cebinizi de düşünmektedir. Aldığınız hizmeti, işçiliği size garanti ederek ve işimizi önemseyerek yerine getiririz.

Land Rover Servislerinde, Çakma Parça Kullanılma İhtimali Var mıdır?

Aracınızı götürdüğünüz ve servis hizmeti alacağınız yere duyduğunuz güven oldukça önemlidir. Öyle ki bazı teknik servis ekipleri, sizlere orijinal yedek parça yerine çakma yedek parça takabilmektedir ve araç yedek parçalarından anlamayan birisinin bunu ayırt etmesi biraz zordur. Burada da yine aracınızı güvendiğiniz ellere teslim etmeniz rol oynar. Proshop, aracınızın yedek parçalarını tamamen sizin isteğinize göre temin etmektedir. Bu noktada çakma yedek parça ya da orijinal yedek parça tercihi tamamen size kalmıştır ve siz çakma parça kullanılmasını istemediğiniz takdirde, aracınıza yapılan işlemlerde çakma parça kullanılması söz konusu değildir.

Aracınız için size sunduğumuz pek çok hizmetimiz mevcuttur. Bunları, arıza tespit, bakım ve onarım işlemleri, teknik servis hizmeti, boya ve kaporta hizmeti, tercihinize göre sıfır ya da çakma Land Rover yedek parça temini ve ikinci el ve sıfır Land Rover araç hizmeti olarak sırlayabiliriz. Bu hizmetlerden hangisini tercih ederseniz, alanında uzman kadromuzla en doğru şekilde taleplerinizin yerine getirileceğinden emin olabilirsiniz. Proshop Ankara teknik servis ofislerimize gelerek, konuyla alakalı daha detaylı bilgiler alabilir, firmamıza neden güvenmeniz gerektiğinin cevabını, kendiniz de görebilirsiniz.

Güvenilir Servis

Hemen Bizi Arayın

0532 457 20 90