Landrover İkinci El

Araç satın alırken, dikkat etmeniz gereken durumlardan birisi de aldığınız yerdir. Hizmetin ve güvenilirliğin iyi olduğu bir firmadan araç satın almak, size daha iyi bir araç satın almakta yardımcı olacaktır. Herkesin araçlarını internet ortamından satabildiği günümüzde, ikinci el Landrover araçlarınızı yüksek hizmet anlayışımız ile bizden alabilirsiniz.

Araçlarınızın bakımını yapar ve sorunsuz olarak size teslim ederiz. Bu sayede yeni almış olduğunuz aracınızla ilgili problemlerle karşılaşmadan sürüş deneyiminizi arttırabilirsiniz. Landrover kalitesini, dürüst işletme anlayışıyla test etmek için bize ulaşın.

Landrover İkinci Elde Güven

Land Rover ile Tanışın

Landrover, pek çok modeli ile müşterilerinin diledikleri arabayı bulabilecekleri bir marka. Bu marka altında bulunan araçlardan birini seçmek istiyorsanız, kendinize uygun olanı bulabilmek için dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunuyor.

 • 0’dan 5.00’a kadar çıkan motor hacimleri ile size geniş bir yelpaze sunulmaktadır. Bu yelpaze içerisinden size uygun olanı seçebilirsiniz.
 • Aracınızı seçerken, Land Rover markası altında bulunan, 7 farklı modelden ihtiyacınız olanı bulmalısınız. Bu modeller, motor hacimleri, yakıt harcamaları, koltuk sayıları ve hızları konusunda farklılık göstermektedir.
 • Land Rover araçlar, direksiyon ısıtması, 4 bölgeli klima, ön sis farları, yavaş kapanan kapılar, anahtarsız giriş sistemi, hand free bagaj kapağı gibi teknolojik unsurları bünyesinde barındırarak, kullanıcıların daha lüks bir sürüş deneyimi yaşamasını sağlar.
 • Araçların depo kapasiteleri birbirinden farklıdır. Yapacağınız yolculuklar ve aracınızı nasıl kullanacağınıza göre bu seçimi yapabilirsiniz.
 • Land Rover araçları güçlü araçlardır ve genel olarak 750 kg kadar römork çekebilme avantajına sahiptirler. Aynı zamanda, güçlendirilmiş tavanları ile 150 kg ağırlıklara kadar yük kaldırabilirler.

Kendiniz İçin En Uygun Aracı Bulun

İkinci el Landrover modellerinden birini almak istiyorsanız, bizim ile iletişim sağlayarak en iyi araç kalitesi ile tanışabilirsiniz.

 • Araçlarımız uzmanlarımız tarafından incelenmiş ve fiyatları, değerlerine göre belirlenmiştir.
 • Araçlarımızın bakımları yapılmış ve sorunsuz olacak şekilde onarımları gerçekleştirilmiştir.
 • Araç içi bulunan cihazlar geliştirilmiş, kullanıcıların kullanım kolaylığına göre dizayn edilmiştir.
 • Tecrübeli ekibimiz sayesinde, pazarda bulunan en iyi araçlar, müşterilerimize sunulmaktadır.
 • Araç modellerimiz çeşitlidir ve deneyimli ekibimiz tarafından aradığınız aracı bulabilmeniz sağlanmaktadır.
 • Hizmetimiz, kalite ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde verilmektedir.

Sorunsuz Araçlar

Satış Sonrası Destek

Uygun Fiyat

Detaylı Expertiz

Land Rover İkinci El Alım Satım İçin Neden Proshop?

Araçları Biliyoruz

Uzun yıllardan beri bu araçların her tür detayına hakim olduk. Hangi aracın size uygun olduğunu biliyoruz.

Usta Eli

Tecrübemiz ile sizi mutlu edecek araçları alıyoruz. Ustalarımız sihirli elleri ile araçları hızlı bir şekilde analiz edebiliyorlar.

Satış Sonrası Destek

Satış sonrası her daim yanınızdayız.

Detaylı Expertiz

Araçlarımız detaylı expertiz raporları ile alınıp satılmaktadır.

Uygun Fiyat

Piyasa koşullarına göre en iyi fiyattan alım ve satım yapıyoruz.

Mutlu Müşteriler

Yüzlerce mutlu müşterimiz en büyük referansımızdır.

Değerinden Alım ve Değerinden Satım

Değerinde Araç, Değerli Hizmet

İkinci el Landrover araçlarınızı bize getirerek deneyimli eksperlerimiz aracılığıyla fiyatını öğrenebilir ve dilerseniz bizim aracılığımız ile aracınızı satabilirsiniz. Eksperlerimiz sayesinde en iyi fiyat garantisi ile araçlarınız değerlendirilecektir.

 • Araçlarınızın bakımları yapıldıktan sonra en uygun fiyat ile müşterilerimize bilgilendirme yapılır.
 • Aracın onarım işlemleri, müşterinin isteğine bağlı olarak gerçekleştirilir ve müşteri memnuniyetine uygun olacak şekilde gerçekleştirilir.
 • Aracın değişmesi gereken yağ, filtre gibi ihtiyaçları belirlenir ve çözüm bulunur.
 • Aracınızın daha değerli ve kullanışlı hale gelebilmesi için tavsiyeler sunulur.
 • Piyasa değerlerinde aracınız incelenir ve bu değerler üzerinden işlem görür.

İkinci El Araç Alırken Dikkat Edin

Firmamız sayesinde en iyi Landrover araçlarını, kolaylıkla alabilir ve satabilirsiniz. Bu işlemler sırasında güvenilirliği ile isim yapmış olan firmamız, kötü araç almanızı veya aracınızın değerinin altında satılmasını engellemek için hizmet vermektedir.

 • Aracınızı bize getirerek gerçek fiyatını öğrenmeniz mukabilinde değerinden alta satış yapma riskinden kurtulursunuz.
 • İkinci el Landrover almak istiyorsanız, kazalı veya orijinal parça olmayan araçları almak yerine, fiyat ve performans kalitesi dengeli araçları ile buluşursunuz.
 • Aracınızın teknik problemleri hakkında bilgi sahibi olur ve satış-alış işlemlerinizi bunun üzerine yapabilirsiniz.

Gelişmiş teknolojik araçlarımız, uzman kadromuz ile daha güvenli araç politikamız sayesinde, Landrover konusunda güvenebileceğiniz en önemli adreslerden biriyiz.

Güvenilir Servis

Hemen Bizi Arayın

0532 457 20 90