Landrover Boya Kaporta

Her nasıl ki, kendi bakımımıza önem veriyorsak, aracımızın da boya ve bakımına aynı şekilde değer vermemiz gerekiyor. Kullanışlılıklarıyla hayatımızı kolaylaştıran araçlarımız, aynı zamanda bizim dışarıdan görünen yüzlerimizden birini temsil ediyor. Bu yüzden Land Rover boya kaporta işlemlerinize dikkat etmeli ve şirketimiz bünyesinde bu işlemleri özen ile yaptırmalısınız.

Kaporta ve boyanızda oluşabilecek çizikler, hasarlar, yıpranmalar gibi durumlara, şirketimiz olarak en hızlı ve etkili çözümü bulabilmek için çalışıyoruz.

Garantili Boya Kaporta Servisi

Aracınızın Boyasına Dikkat Edin

Dış görünüşünüz kadar önemli olan araçlarınızın boyanmasına ve pasta cila işlemlerine de dikkat etmeniz gerekiyor.

 • Servisimizin Land Rover boyama işlemlerini fırınlama tekniği ile yapması sayesinde, toz partikülleri ve nem gibi, aracınızın boyanması esnasında oluşabilecek negatif durumları en aza indirerek boyama yapıyoruz.
 • Boyamalarınızda, aracınızın orijinal rengini korumasını sağlıyor, farklı bir renk istiyorsanız da o rengin orijinal şekilde aracınıza işlenmesini sağlıyoruz.
 • Aracınızın üst boyasından dolayı görünmeyen, fakat alt tabakada bulunan, pas ve kir gibi, dış cepheye zarar veren kötü durumların tespitini yapıyor ve uygun şekilde işlemlerini yerine getiriyoruz.
 • Uzman personelimiz sayesinde, aracınıza en uygun boyalama ve bakım hizmetlerini sunmak için çabalıyoruz.
 • En son teknoloji, renk bilgisayarlarımız sayesinde, aracınızın renginin tespiti ve ona uygun boyanın ayarlanma ve karıştırılma işlemlerini gerçekleştiriyor, bu sayede aracınızın orijinalliğini bozmadan işlemlerimizi yapıyoruz.
 • Dolu hasarı, çizikler, yıpranma, darbe sonrası gelişen boya işlemlerinizi, hızlıca ve çözüme yönelik anlayışımız ile siz müşterilerimizi bekletmeden yerine getiriyoruz.

 

Orjinal Malzeme

Tamamen orjinal malzemeler kullanıyoruz.

Orjinal Çıkma

İsteyenler için çıkma ama orjinal parça

İşçilik

Kaliteli ve temiz işçilik

Memnuniyet

Yüzde yüz mutlu olmanızı sağlıyoruz.

Boya Kaporta İşlemleri İçin Neden Sizi Seçeyim?

Garantili İşçilik

Servisimizde yaptırmış olduğunuz boya ve kaporta işlemleri garantili olarak yapılmaktadır.

Ekonomik Fiyatlar

Kaliteden ödün vermeden en ekonomik fiyata revizyon ve tadilatlarınızı yapıyoruz.

Zamanında Teslim

Söz verdiğimiz tarihte mutlaka aracınızı teslim alabilirsiniz. Bizde sürprizlere yer olmadan verilen tarihte aracınız teslim edilir.

Deneyimli Personeller

Servisimizde çalışan personellerimizi sektörde en çok tecrübeye sahip olanalrdan seçiyoruz.

Kaliteli Malzeme

Özenle ve değer vererek bindiğiniz aracınız için en iyi markaların en iyi malzemelerini kullanıyoruz.

Sektör Geçmişi

Çeyrek asırdır bu sektördeyiz ve sektörün gelişmelerini de yakından takip ediyoruz. Bize güvenebilirsiniz.

Yılların Tecrübesi ile Boya ve Kaporta İşlemleri

Kaporta Hasarı Bizim ile Sorun Değil

Land Rover boya kaporta işlemlerinizi, servisimiz sayesinde hızlı ve kaliteli şekilde çözüme ulaştırmanız için, her gün yenilenen teknolojimiz, gelişen hizmet anlayışımız ile size en iyi hizmeti sunmayı kendimize görev biliyoruz.

 • Aracınızın kaportasında oluşabilecek hasarların, çiziklerin ve göçüklerin en kaliteli şekilde düzeltilmesi için servislerimize gelebilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
 • Kaporta göçükleri için kullandığımız vakumlu sistemimiz ile kaportanıza zarar vermeden, orijinal haline dönmesini sağlıyoruz.
 • Fazla hasar bulunan ve değişmesi gereken kaportaların, orijinal yedek parça ile değişmesini sağlıyor ve güvenliğinizi önemsiyoruz.
 • Kaporta üzerinde oluşabilecek çizikleri Land Rover boya kaporta işlemlerini en iyi şekilde yerine getirerek aracınızın eski haline dönmesini sağlıyoruz.
 • Tüm kaporta hasarlarınıza, profesyonel çözümler bularak, daha iyi şartlarda hizmet alabilmeniz için, her geçen gün daha azimle çalışıyor ve size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Aracınız İçin İyi Kalite, Sizin İçin İyi Hizmet

Son teknoloji cihazlar kullanmamız, kullandığımız ürünlerin piyasa seviyesinin üstünde olması ve en deneyimli personeller ile hizmet vermemiz karşılığında, siz müşterilerimizin güler yüzü ve memnuniyeti bizim için yeterli.

 • Araçlarınızı, sert darbeler ile onarmaya çalışan, kalitesiz ürünler kullanan ve hasarınızı tespit etmede yetersiz olan kurumlara götürerek kötü hizmet almaktan kaçınmanız gerekiyor.
 • Şirketimiz bünyesinde bulunan her ürünün, her teknolojinin orijinal olması ve bunlar üzerinden alınmış olan hizmetin, daha çözümsel ve kaliteli olması, sizin daha iyi bir araç onarım hizmeti almanızı sağlayacaktır.
 • Boyalarımızın kalitesi, siz kullanıcıların Land Rover boya kaporta işlemlerinizi daha iyi şekilde yaptırabilmek ve daha sonra onarım işlemlerinizden memnuniyetsiz ayrılmamanızı sağlamak için en iyi firmaların marka garantisi ile sağlanıyor.
 • Servisimizden yaptıracağınız işlemler için, personelimiz detaylı olarak sizleri bilgilendiriyor ve hasarın ne olduğu, nasıl bir işlem yapılması gerektiği ve bunun sebeplerini sizinle paylaşıyor.

Unutmamalısınız ki, aracınızı aldıktan sonra yaptırmış olduğunuz pasta cila işlemleri, belli bir süre sonra yıpranmaları engelleyememektedir. Bu yüzden, şirketimiz bünyesinde alacağınız boya kaporta hizmeti ile daha çözümsel sonuçlara erişebilirsiniz.

Güvenilir Servis

Hemen Bizi Arayın

0532 457 20 90